Новини

ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ застосовує програмний комплекс «Лісовпорядник» для підготовки фахівців
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ

8.07.2017 В Тернопільському облуправлінні відбулась презентація програмного продукту «Лісовпорядник»

Програмний комплекс «Лісовпорядник» наразі працює в тестовому режимі, і його використовують деякі лісгоспи інших обласних управлінь. Розробники обіцяють повну готовність програми на середину січня.

Недоліком «Лісовпорядника», про який зауважили тернопільські лісівники, є відсутність в програмі безпосереднього зв’язку лісгоспу з лісництвами, тобто централізованої в режимі онлайн зміни в лісовпорядній роботі. Крім того, програма працює на платформі Windows, що теж ускладнює роботу, адже всі програмні продукти, з якими працюють лісгоспи, базуються на системі андроїд. Перевагою є те, що обсяг цього продукту є невеликим.

Як зауважив головний спеціаліст відділу лісового господарства, охорони та захисту лісів Ігор Гуменюк, така програма потрібна для лісгоспів, однак тільки після її вдосконалення й систематизації, аби підприємства могли використовувати її в повсякденній роботі. Тож домовились, що після встановлення демоверсії програми, її апробація відбудеться на одному з підприємств управління.